Eliška Pudivítrová na vlně národních rekordů!

Termín 11. - 12. září 2021 znamenal pro fanoušky vzpírání sváteční víkend. V pražské Stromovce (sportovní areál CSMV PSK Olymp Praha) se totiž konal tradiční národní šampionát, na jehož startovní listině jste si mohli všimnout i naší reprezentantky Elišky Pudivítrové. Ta se rozhodla, že se opět nespokojí s ničím jiným než s národním rekordem. Pro některé fanoušky bylo možná překvapením, že jej překonala ve váhové kategorii do 59 kg. Proč se pro změnu kategorie Eliška rozhodla a musela tak pracně shazovat cenné kilogramy? "Závodění v nižší váhové kategorii do 59 kg pro mě byla jednoduše výzva. Chtěla jsem si to vyzkoušet, a tak jsem si za tím šla," komentuje Eliška svůj debut, během kterého zcela bez ostychu trhla 76 kg. Společně s 95 kg v nadhozu tak vylepšila i národní rekord v dvojboji (171 kg). Zlatavý kov na krku byl pro Pudivítrovou už jen sladkou tečkou za výjimečnou nedělí.

Možná si říkáte, co za takovými výkony stojí? Odpověď je jednoduchá - poctivý trénink a ještě poctivější strava. Pokud nemá sportovec správně nastavený jídelníček, nebude dobře regenerovat a své výkony nikam neposune, ba naopak může dojít ke stagnaci, zhoršení či v nejhorším případě i ke zranění. Na vyšší úrovni sportu tělo často vyžaduje i speciální suplementy, které pomohou výkon opět posunout výše. A jaké suplementy ráda užívá novopečená rekordmanka? Z doplňků preferuji především Instant Amino, Glutamin, Creatin a v neposlední řadě protein Ultra Speed 80 v příchuti jogurt-jahoda, ten je skvělý! Také užívám veškeré spektrum vitamínů, které Survival nabízí," je Elišky odpověď, která ale vytváří logickou otázku, proč zrovna Survival, když jmenované suplementy nabízí i jiné značky? "Doplňky stravy od Survivalu mi sedí úplně perfektně. Užívala jsem i jiné značky, ale na tréninku mi z nich bylo nevolno. Survival mi sedí během jakékoli přípravy," uzavírá Eliška svoji individuální zkušenost s doplňky.

Pro záznam skvělého výkonu Elišky navštivte náš instagramový profil.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení