Ještě silnější Multivitamin Fair Power!

Jsme si vědomi, že lidé v těchto náročných dnech vyhledávají pro svoji imunitu jen to nejlepší. Jelikož se vždy snažíme vyslyšet potřeby našich zákazníků a zakomponovat je do složení našich produktů, rozhodli jsme se ještě více vylepšit recepturu Multivitamin Fair Power® Tento komplexní doplněk stravy vám tak nabídne nejen dostatečné množství vyhledávaných vitamínů a stopových prvků pozitivně ovlivňující imunitu, ale nově také kurkumin a extrakt z Echinacea purpurea podporující přirozenou obranyschopnost a normální stav dýchacího systému.

Posílení receptury o extrakt z Echinacea purpurea a kurkumin by ale nebylo možné bez současného uvolnění místa ve složení. Po konzultaci s odborníky padl "Černý Petr" na kyselinu alfa-lipoovou, jejíž příznivé účinky musely ustoupit pozitivním účinků nově dodaných látek. Díky této "rošádě" účinných látek jsme však dokázali zachovat stejnou cenu pro zákazníka, čímž si Multivitamin Fair Power® bezesporu zachová punc suplementu s bezkonkurenčním poměrem ceny a kvality ve své kategorii!

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení