Slávek Vinogradov novou tváří značky Survival

20. 06. 2016 -

V závěru minulého týdne jsme oficiálně navázali spolupráci se Slávkem Vinogradovem, který se tak stal tváří značky sportovní výživy Survival.

Vjačeslav Vinogradov je v oblasti kulturistiky a fitness velmi známou osobností. V kulturistickém světě se pohybuje již 17 let, je úspěšným závodníkem, který mimo jiné v roce 2006 dosáhl na titul mistra světa v klasické kulturistice mužů. Kromě své vlastní soutěžní kariéry se věnuje i přípravě závodníků na soutěže v kulturistice a fitness, nejeden z nich se úspěšně prezentoval na nejvyšších kláních jako jsou mistrovství světa či Evropy. Své vědomosti a zkušenosti předává dál i prostřednictvím přednášek na Karlově univerzitě v Praze (trenérská škola I. třídy) a v rámci Fitness akademie Ronnie.cz, on sám je pořadatelem mnoha dalších vzdělávacích seminářů. Od roku 2010 je mezinárodním rozhodčím a po čtyřech letech přidal také licenci profesionálního rozhodčího IFBB. V současnosti je aktivním členem Svazu kulturistiky a fitness České republiky na pozici místopředsedy.

Oficiální uzavření spolupráce volně vyplynulo z předchozích akcí, při kterých jsme byli se Slávkem v kontaktu. On sám naše produkty používal a používá, značku Survival má rád a tak bylo oficiální navázání spolupráce snadným a i logickým krokem. Slávek má za sebou skvělou sportovní minulost, je ve světě kulturistiky velmi uznávaný, je loajální a hlavně férový. A taková je i naše značka.


Slávek Vinogradov


Slávek Vinogradov a majitelé značky Survival, Mgr. Pavel Provázek a Ing. Otakar Buzek, CSc.


Slávek Vinogradov