Inovovaná receptura Tribulus Terrestris 90 Fair Power a vitamín C s postupným uvolňováním

18. 07. 2016 -

Nejsilnější Tribulus terrestris s vyváženou kombinací mikroživin opět v nabídce a to společně s Longlife Vitamin C Fair Power - unikátní postupně se uvolňující vitamín C v kapslích!

Ke stávajícímu produktu Tribulus Terrestris Fair Power® je nyní opět k dostání i jeho silnější varianta – Tribulus Terrestris 90 Fair Power®! Inovovali jsme recepturu, díky které můžeme s klidným svědomím říct, že se jedná o prvotřídní a unikátní suplement obsahující synergickou kombinaci mimořádně silného extraktu z Kotvičníku zemního s obsahem 90 % saponinů (!), vitamínu B6 a vybraných minerálních látek v chelátových vazbách! Věřte, že takto kvalitní a silný produkt tohoto typu na trhu aktuálně prostě nenajdete.

Tribulus Terrestris 90 Fair Power® značky Survival můžete nyní zakoupit v našem obchodě!

Longlife Vitamin C Fair Power® představuje pokročilý způsob suplementace vitamínem C. Díky speciálním želatinovým kapslím a tzv. time-release“ mikroperlám je vitamín C do organismu uvolňován postupně, a to po dobu několika hodin. Forma vitamínu C v produktu Longlife Vitamin C Fair Power® tak zajišťuje dlouhodobou biodostupnost kyseliny askorbové v organismu. Navíc už pouhá jedna kapsle vám dodá celých 500 mg dlouhodobě se uvolňujícího vitamínu C!

Longlife Vitamin C Fair Power® můžete nyní zakoupit v našem obchodě!