Survival na (nejen) sportovních akcích

Naše společnost se prezentuje na řadě (nejen) sportovních akcích.
Průběžně doplňovaný přehled níže není zdaleka úplný.


Škola fotbalových technik - 1. ročník

Praha, 3. - 7. srpna 2020 • Úvodní srpnový týden se uskutečnil 1. ročník Školy fotbalových technik našeho svěřence Honzy Webera. Na účastníky čekalo pět dní zaměřených na zlepšení fotbalových technik a dovedností. Součástí programu byla také přednáška spolumajitele Survival Nutrition Supplements® Pavla Provázka o zdravé výživě mladého sportovce.

JUDO a 17. listopad

Praha, 17. listopadu 2019 • Survival Nutrition Supplements® jako partner nemohl chybět u mezinárodního turnaje v judu pořádaného JUDO Magazínem ve spolupráci s USK Praha k 30. výročí Sametové revoluce. Mezi 6 sedmičlennými družstvy se objevil také náš Michal Horák, který si ve váhové kategorii nad 90 kg poradil se všemi soupeři, a pomohl tak družstvu "Čechy" obsadit konečnou bronzovou pozici. O stupínek výše se před "Čechy" postavil tým "Old Stars", na jehož soupisce se pro změnu objevil náš Tomáš Knápek.


PALESTRA Kbelská 10

Praha, 3. března 2018 • První březnovou sobotu se v Praze 9 - Kbelích uskutečnil silniční běžecký závod PALESTRA Kbelská 10 za podpory Survival Nutrition Supplements ®. Více než 1 300 účastníků vyběhlo v mrazivém počasí na konci arktického týdne na 5 či 10km trať. V dětských kategoriích se představilo téměř 100 dětí, zde si počasí vybralo asi největší daň v podobě nižší účasti. Účastníci měli možnost ochutnat Survival veganské tyčinky a dodržet správný pitný režim díky Ionix Drink Fair Power ®.


Největší test koloběžek a inline bruslí v ČR

Brno, 22. dubna 2017 • Předposlední dubnový týden se uskutečnil největší tuzemský test inline bruslí (přes 500 párů) a koloběžek (přes 100) pod hlavičkou našeho partnera SportObchod.cz. Celé akce se zúčastnilo přes 1100 lidí! Survival® jako jeden z partnerů celé akce se podílel na dodržování správného pitného režimu, který dovolil všem účastníkům absolvovat tento náročný celovíkendový test.


Mistrovství ČR mužů, žen, párů a masters 2017

Lysá nad Labem, 22. a 23. dubna 2017 • Pravidelné konání nejvyšší české soutěže se pro rok 2017 přesunula do krásných prostor Výstaviště Lysá nad Labem. Nechyběly zde ani oblíbené kategorie physique mužů, žen, kulturistika párů, vozíčkářů, bodyfitness či velmi sledovaná kategorie bikiny fitness. Pro úspěšné závodníky ve svých kategoriích čekaly kromě diplomů, medailí aj. odměn také produkty značky Survival®. Nechyběl ani tradiční stánek, na kterém mohli návštěvníci ocenit nejen kvalitu, ale také vynikající chuť Survival® produktů. Oblíbené byly zejména nově představené tyčinky Vegan Bar 30 Fair Power® a Flapjack Bar 20 Fair Power®


Enduro Camp 2016

Benešov, 23. a 24. 4. 2016 • Víkend plný ježdění, adrenalinu, informací a především zábavy. Akce, která je koncipovaná především pro hobby jezdce, kteří se chtějí na motocyklu v terénu naučit novým věcem, odnaučit zlozvyky, dostat informace ohledně nastavení motocyklu a dalších věcí kolem endurového ježdění. Survival® v rámci celého víkendu zajišťoval pravidelnou dodávku tekutin a energie pro všechny zúčastněné.


EVL's Prague Pro 2013

Praha, 19. října 2013 • Soutěž EVL's Prague Pro 2013 se velikostí a výší cen pro závodníky zařadila mezi čtyři nejprestižnější klání na světě a získala tak svůj primát v Evropě. V Praze se tak veřejnosti představila elita profesionálního bodybuildingu společně s elegancí a krásou ženské amatérské i profesionální kategorie bikiny fitness. Survival® prezentoval na doprovodné výstavě svojí řadu doplňků výživy pro kulturistiku, fitness a silové sporty.

Survival na EVL's Prague Pro 2013Survival na EVL's Prague Pro 2013


Mistrovství České republiky v kulturistice, bodyfitness a bikiny fitness 2013

Praha, 27. dubna 2013 • Nejvyšší česká mistrovská soutěž v kulturistice, bodyfitness a bikiny fitness se konala v pražské Areně Sparta Podvinný mlýn. V celkem 19 kategoriích se představilo 106 závodníků, ty přišlo podpořit více než 800 diváků. Survival® byl jedním ze sponzorů soutěže, dodal řadu cen pro závodníky a prezentoval i svůj výstavní stánek.

Survival na M ČR v kulturistice, bodyfitness a bikiny fitness 2013Survival na M ČR v kulturistice, bodyfitness a bikiny fitness 2013