Aktivní podpora sportovců

Naše společnost dlouhodobě podporuje řadu sportovců.

Průběžně doplňovaný přehled níže není zdaleka úplný.


Jitka Bejdáková

Jitka Bejdáková závodí v českém a světovém poháru na in-line bruslích. Pravidelně se umisťuje na medailových pozicích ve své kategorii a v top pětce mezi ženami ČR. Na letošním ročníku World In-line Cup 2018 v Ostravě se umístila na 1. místě ve své kategorii a na 6. místě mezi ženami z ČR!


Ondřej Kreidl

Ondřej Kreidl odhalil svůj talent až ve 43 letech, ale od té doby své výkony neustále zlepšuje. Současné osobní rekordy na 10 km (2016) 0:37:29, halfmarathon (2018) 1:20:49 a marathon (2018) 2:58:55 ho staví, ve své věkové kategorii, na hranici první desítky výkonnostních běžců v ČR. Patří k těm sportovcům, kteří svědomitě dodržují komplexnost přípravy, od plánů tréninků, relaxace až po životosprávu. Jeho cíl kromě zlepšování svých sportovních výkonů je také spojovat lidi, kteří rádi běhají, zlepšují své výkony a baví se tímto sportem a přátelskou atmosférou kolem něj.


Kryštof Kozač

Mladý talentovaný sportovec, jehož sportovní kariéra začala baseballem, od kterého plynule přešel k oštěpu. Zpočátku pro něj tato disciplína – a atletika obecně – nebyla prioritou, ale dosažené úspěchy ho přesvědčily o opaku. Na Mistrovství České republiky obsadil v juniorské kategorii bronzovou příčku, stejně tak jako v roce 2017 v dorostencích. V mužské kategorii se Kryštofovi na Mistrovství České republiky povedlo probojovat do finále, ve kterém obsadil 8. místo. Na Mistrovství ČR "U22" dokonce získal stříbrnou medaili!


Dominika Pobudová

Přes 5 let trávila většinu volného času v posilovně a i proto se od roku 2016 věnuje závodně kategorii bikiny fitness nad 168 cm. Největším úspěchem je zatím 2. místo na mistrovství Čech a 3. místo na pohárové soutěži BFC Extrifit Cup. Studuje VŠTVS Palestru v Praze. Pracuje jako osobní trenérka a výživová poradkyně v Mega fitness spol. s. r. o., vlastní firmu zabývající se chutnou krabičkovou stravou Tom's break.cz v Rokycanech, 4 roky působí jako trenérka juda v Judo club Kidsport.cz a 3 roky pracuje jako asistentka ve Fitness akademii Ronnie.cz. V přípravě ji podporuje Survival a Mega fitness spol. s. r. o.


Lucie Svěcená

Česká reprezentantka v plavání. Medailistka z mistrovství Evropy na štafetové úseky. 2x druhé místo na mistrovství Evropy juniorů a 3. místo na mistrovství světa juniorů. Česká rekordmanka na 50 m,100 m motýl. Splněný limit na Olympijské hry do Ria 2016.

 


Miloš Aišman

Původem chebský plavec, který se dostal k plavání v 9 letech. Po několikaleté pauze se vrátil k plavání účastí na MS Masters 2000 v Mnichově. Po intenzivní přípravě získal na FINA World Masters Championships 2002 na Novém Zélandu stříbrnou medaili. Od této doby opět trénuje téměř denně, závodí za německý tým SSC Ergolding Landau a zúčastňuje se vrcholných plaveckých soutěží jako jsou ME a MS Masters. V roce 2015 na FINA World Masters Championships v Kazani vybojoval stříbrnou medaili na 400 metrů volným způsobem.


Jan Müller

Hokej hraje od svých pěti let. Do dospělého hokeje pak vstoupil ve znojemském dresu v mezinárodní EBEL. 

Hokej je náročný svojí letní přípravou a dlouhou sezonou, kde jdou zápasy rychle po sobě, a proto je důležitá správná strava s kvalitní suplementací. Honza se osobně věnuje i výživovému poradenství a ví tedy, co tělo profesionálního sportovce potřebuje. Doplňky sportovní výživy značky Survival mu to poskytují.

 


Lukáš Dvořák

Lukáš Dvořák získal v thajském boxu profesionální evropský titul WMC, což je nejuznávanější organizace thajského boxu na světě. Trénuje v pražském Hanuman Gymu a je také mistrem ČR z loňského roku.

Lukáš Kvapil Lukáš Kvapil


Jan Šefl

Survival nyní podporuje i úspěšného českého reprezentanta Jana Šefla. Ten má na svém kontě jen za minulý rok 10x titul mistra ČR a semifinálové umístění na MS na dráze 100 PZ (Doha, 2014). Je také držitelem českého rekordu na 200 M a 100 PZ.

Lukáš Kvapil Lukáš Kvapil


Damián Lasota

Třinecký mezinárodně úspěšný skokan na lyžích Damián Lasota o Survivalu říká: “Ve sportu, kde jsou hlavními aspekty nízká váha a síla, jsou pro mě doplňky nedílnou součástí. Se Survivalem jsem velice spokojen.”

Lukáš Kvapil Lukáš Kvapil


Martin Macík

Martin je profesionálním pilotem závodního kamionu Liaz, týmu KM Racing. Ve svých 25 letech se letos stal nejmladším pilotem Rallye Dakar ve startovním poli kamionů a současně i nejmladším pilotem české historie závodu. Na Dakaru ale není nováčkem - účastnil se ho už v předchozích dvou ročnících jako navigátor, loni jeho posádka získala 13. místo. Mezi jeho dosavadní největší pilotní úspěchy patří 1. místo v závodě Baja Hungaria 2014 a 4. místo v závodě Baja Spain 2014.

 


Vít Kuklík

Tento úspěšný jezdec z Vlašimi má na svém kontě již 30 titulů mistra ČR enduro a cross country, 3 tituly mistra Evropy enduro, vítězství ISDE na Novém Zélandě a 6. místo na MS enduro. Více informací se o něm můžete dočíst na jeho stránkách.

 


Julie Sandra Stolarčiková

Osobní trenérka plavání v Holmes Place a začínající triatlonistka USK Akademik Cheb v jedné osobě. V roce 2014 obsadila v Českém poháru olympijského triatlonu 6. místo. Kromě triatlonu ráda vyhledává extrémní vytrvalostní závody, jako např. závod v plavání na 24 hodin, který vyhrála již třikrát s nejlepším výsledkem 48,6 km.

 


Jiří Orság

Známý český vzpěrač a olympionik skončil na letních Olympijských hrách 2012 v Londýně na 7. místě poté, co v soutěži překonal svůj vlastní český rekord v nadhozu (vzepřel 239 kilogramů) a ve dvojboji vylepšil své osobní maximum na 426 kg. Nyní se opět připravuje na závody ve vzpírání s podporou doplňků stravy Survival.

A co na to říká on? "Musím říct, že jsem s doplňky maximálně spokojený. Pomalu mi jde váha zase nahoru a i síla jde suprově, takže vše krásně funguje."

 


Michal Horák

V současnosti patří mezi nejlepší české judisty. Jeho největším mezinárodním úspěchem je vítězství v grand prix v mongolském Ulánbátaru v roce 2013. V roce 2012 byl také v Londýně členem české olympijské výpravy jako sparring partner.

Michal nyní spolupracuje s Pavlem Provázkem kvůli svému přechodu do vyšší váhové kategorie. Přibral tak s pomocí doplňků Survival celkem 20 kg nové hmoty, což mu pomůže při dalších zápasech. Otestoval to hned na mistrovství světa 2014 v Čeljabinsku a ve své nové kategorii se umístil devátý.

On sám říká: “Judo není vždycky o síle, ovšem když ano, Survival mi kryje záda!”

 

Za fotografii vpravo děkujeme Alici Bochňákové (www.alicedigiart.com).


Tomáš Janda

Český reprezentant v rychlostní kanoistice Tomáš Janda začal v loděnici KVS Praha, nyní je už třetí rok v Dukle Praha pod trenérem Liborem Dvořákem. Tomáš je také členem projektu Mc Donald's Olympic Hopefuls. 

Nejlepších výsledků dosahuje na trati 1000 metrů, což je Olympijská disciplína a trať na kterou se specializuje. Doposud se už 11x stal mistrem republiky a v roce 2009 bral na mistrovství světa juniorů zlato. 

Letos se na Mistrovství Evropy umístil na 4. místě, na Mistrovství světa na 5. místě a na Mistrovství Evropy do 23 let na 7.místě. Momentálně si užívá volna před zahájením přípravy na příští rok, který bude velice důležitý, jelikož  se bude snažit donominovat na Olympiádu v Riu de Janeiru předjetím již nominovaných závodníků.

Zajímavé odkazy:
Osobní web Tomáše Jandy

 


Petra Chocová

Petra Chocová je úspěšná plavkyně z České Lípy. Na svém kontě má již mnoho národních rekordů a může se také chlubit dvojnásobným titulem mistryně Evropy. Je také účastnicí olympijských her 2012 v Londýně.

S plaváním začínala díky svému tatínkovi, který je trenérem v plavecké škole, už ve svých 5 letech. Hned krátce nato začala sbírat první republikové úspěchy. Ty mezinárodní sbírá od roku 2002, kdy na Mistrovství Evropy Juniorů získala dvě medaile se stylem prsa.

Ani v současnosti ale Petra rozhodně nezahálí a letos v červnu na Mezinárodním mistrovství České republiky kategorie Masters (plavci nad 25 let) zaplavala hned tři světové rekordy - 50 m prsa, 100 m prsa a 100 m polohově! 

Sabina Dostálová Sabina Dostálová


Jiří Tkadlčík

Jiří Tkadlčík je úspěšný strongman, powerlifter, silový sportovec a osobní trenér. Narodil se v Přerově v roce 1989, silovým sportům, konkrétně powerliftingu, se věnuje od roku 2008. V roce 2010 získal titul juniorského mistra světa, v roce 2012 závodil v Miami, kde se mu při silové soutěži konané v rámci Masters Olympia podařilo pozvednout 342,5 kg a to při tělesné váze 101 kg. Od roku 2012 se také účastní soutěží silných mužů – strongmanů – a závodí též ve vzpírání. Mimo jiné je pořadatelem seminářů pro veřejnost o technice cvičení a pořadatelem soutěží.

Letošní sezóna byla pro Jiřího velmi úspěšná, na některých soutěžích slavil vítězství a na ostatních se i přes velkou konkurenci velmi dobře umístil.

Závody v roce 2014:

Trojboj - Mistrovství ČR a SR v Bardějově - 1. místo 800 kg (raw)
Trojboj - Mistrovství Evropy v Trutnově - 3. místo 825 kg (raw)
Mrtvý tah - Mistrovství ČR v Mostu - 1. místo 350 kg (equip)

Strongman amatérů - Ostrov - 1. místo
Strongman amatérů - Aš - 2. místo 
Strongman amatérů - Domažlice 2. místo
Strongman amatérů - Šternberk - 3. místo
Strongman open - Čáslav - 17. místo
Strongman open - Sušice - 8. místo

Bořislavský gigant - 1. místo
SK pohár silných mužů - Nitranské rudno - 3. místo
Pohár národů Nestville Strongman cup - 2. místo
Silácká Litovel - 1. místo

Zajímavé odkazy:
Facebook Jiřího Tkadlčíka
Jiří Tkadlčík: „Jsem ochotný bojovat úplně s každým.“ (rozhovor)

Jiří Tkadlčík Jiří Tkadlčík